ZpětÚvodNovinky Výběr RK a odpovědi na nejrůznější dotazy

Výběr RK a odpovědi na nejrůznější dotazy

 

Jak si vybrat správnou realitní kancelář?

Určitě je dobré volit místní RK, která dobře zná region, dále makléře, který má zkušenosti a doporučí optimální postup při prodeji. Dobré je také se poptat známých, kteří nějakou nemovitost prodávali a s kým měli dobré zkušenosti.

 Velkou chybou prodávajících je, že si dají inzerát, na který pochopitelně volá spousta RK. Těm pak prodávající sdělí, aby přivedli konkrétního zájemce. V honbě za podepsanou zprostředkovatelskou smlouvou, pak některé RK používají neseriozní praktiky, kdy vezmou na schůzku kolegu - „zájemce“ a dokud prodávající nepodepíše zprostředkovatelskou smlouvu, tak ,,zájemce” do nemovitosti nepustí. Před takovými makléři varuji.  

Nejčastější dotazy klientů.

Dotazy jsou opravdu různé - za jak dlouho bude moje nemovitost prodaná, kdo připraví smlouvy, kdy dostanu své peníze apod. Vzhledem k tomu, že máme 16leté zkušenosti v oboru realit, dokážeme na dotazy odpovědět a problémy klientů k jejich spokojenosti vyřešit. 

Neřešitelný problém

Občas se setkáváme s prodávajícími, kteří požadují nesmyslnou cenu za svoji nemovitost a nemohou pochopit, že jejich finanční potřeby se neshodují s hodnotou prodávané nemovitosti. Říkají, že když jsme odborníky, tak i za tuto cenu dokážeme prodat. Dokážeme lecos, ale i kupující mají své možnosti a očekávají, že za co nejnižší cenu koupí vysokou kvalitu. Pak prodej takové nemovitosti musíme odmítnout, protože se nechceme dočkat toho, že se na nás bude prodávající za 1/2 roku mračit pro naši neúspěšnost. Naštěstí takových prodávajících není mnoho a většina buď již nějakou rozumnou představu o ceně mají nebo si nechají od nás poradit. 


© 2024, AD reality Pelhřimov, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek

Nahoru ↑